CESTOVÁNÍ

Info o zemích

TravelInfo

count
Miras.cz - Cestování - Venezuela

Venezuela 2002 - Andy & Karibik

- 1 -   Před cestou
- 2 -   Caracas (tak trošku)
- 3 -   Mérida
- 4 -   Andy (way to Los Nevados)
- 5 -   Andy (4300 m.n.m.)
- 6 -   Cesta z města (Mérida - Valencia)
- 7 -   Směr móře (Maracay - Pto. Colombia)
- 8 -   Karibik
- 9 -   A dom
- > -   Itinerář


Odlétnout na pár týdnů v zimě na jih není věru špatné. kor když zrovna nemáte rádi zimu. Tentokrát po několika peripetiích jsem skončil na caracaském letišti. Překvapivou novinkou bylo, že jsem ukecal i kámoše. Takže jsem se neplazil cestou sám, ale plazil jsem se se sospoštypem Juanem Cherwem (neboli Honza či Ion). Byl tak pověřen vzácným úkolem. A to, aby napsal deník z cesty. Vzniklo z toho dílko zajímavé, že si ani moc nedovolím do něho zasáhnout. Možná jen na konci stránek k tomu přihodím pár postřehů a praktických infos, kdyby se někdo vydal podobnou cestou. And now... Juan.

Nevim, snad ani nečíst. Čistých deset dní a k tomu našim stylem, sice dost levně... Snad jen ty fotky ;-) No tak, co z toho nakonec vypadlo.

Miras se mě zeptal jestli s nim pojedu do Peru či do Thajska a já, z hecu: "Proč ne", sem si řek a jemu sem řek též: "Proč ne?". No, takže sem se oboustranně zavázal. Couvnout bylo by bývalo těžké, i když sem o tom později vážné uvažoval, jelikož mi např. došlo, že na to padnou veškeré mé skromninké úspory... Ale zas ta civilka potom a po ní určitě hned do nějaký práce zapráskaný, to by byla škoda, ještě se někam nepodívat... inu, nakonec sem to s úpěním vše akceptoval a takhle to dopadlo.